Nabór do Komitetu Organizacyjnego Konferencji

Osoby MISHowe,
nadchodzi powoli moment, w którym odbędzie się coroczna Ogólnopolska Konferencja Naukowa, organizowana przez RSS MISH. Już jakiś czas temu ruszyliśmy z przygotowaniem formalnym, wybraliśmy temat konferencji i jej datę w ramach sekcji nauki. Teraz chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne osoby do pomocy do udziału w Komitecie Organizacyjnym. Każdą chętną osobę proszimy o zgłaszanie się bezpośrednio do Mateusza Grzyba – przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego i Sekcji Nauki.

Co oferujemy:

  • możliwość obejrzenia konferencji „od środka” i cenne doświadczenie w tej kwestii;
  • wdzięczność Dyrekcji i Kolegium;
  • zaświadczenie potwierdzające organizację ogólnopolskiej konferencji naukowej podpisane przez Dyrekcję.

W Komitecie mogą znaleźć się zarówno osoby, które mają doświadczenie konferencyjne (wasze doświadczenie będzie bardzo cenne, dlatego serdecznie zapraszam!), jak i te, które to doświadczenie będą dopiero nabywać. Wiele osób przygodę z konferencjami naukowymi rozpoczyna właśnie od organizacji, bo to świetna okazja, żeby zobaczyć „co i jak”!

W razie jakichkolwiek pytań – proszę piszcie. Jeszcze raz zachęcamy Was wszystkich do zgłaszania się – to nie tylko okazja do zdobycia doświadczenia i zaświadczenia, ale do świetnej zabawy:)!

UWAGA! Zastrzegamy brak możliwości połączenia udziału w Komitecie Organizacyjnym z czynnym wystąpieniem na Konferencji.

Dodaj komentarz