16 lipca 2020

Obóz zerowy w Łebie

Obóz zerowy od lat jest dla MISHowców nieodłączną częścią roku. Niegdyś odbywał się on do Poronina. Od 2022 roku jeździmy jednak do Łeby.


Terminy


Obóz zerowy odbywa się zwykle w drugiej połowie września. O dokładnych terminach zostaniecie poinformowani mailowo oraz na facebookowej grupie MISH 24 – studenci i absolwenci.


Co robimy


Podczas obozu zerowego będziecie mieli przede wszystkim okazję zintegrować się ze sobą i poznać starszych studentów. Oprócz tego, na wyjeździe organizujemy wam rozmaite szkolenia z tworzenia planu, stypendiów, wyboru tutora i wielu, wielu innych aspektów MISHowania. Podczas 5 dni obozu zdążycie zagrać w grę terenową, pośpiewać na karaoke, wyjść na plażę, wziąć udział w ognisku i doszkolić się z Organizacji Studiów.


Kadra


Nad waszym bezpieczeństwem oraz koordynacją wyjazdu czuwać będzie Kadra, składająca się z samorządowców i osób wyznaczonych przez Przewodniczącą RSS. To do nich zawsze możecie zwrócić się z problemem lub wątpliwościami. To oni będą także zajmować się organizacją szkoleń oraz gier.


Łeba 2022


Zdjęcia z wyjazdu do Łeby 2022 niebawem znajdą się w sekcji „Galeria” po prawej stronie ekranu.