16 lipca 2020

Wyjazd zerowy

Wrześniowy wyjazd integracyjny od lat jest dla MISHowców nieodłączną częścią roku. Jest on skierowany przede wszystkim do studentów i studentek rozpoczynających pierwszy rok studiów.


Terminy

Obóz zerowy odbywa się zwykle w drugiej połowie września. O dokładnych terminach zostaniecie poinformowani mailowo oraz na facebookowej grupie MISH 24 – studenci i absolwenci.


Co robimy?

Podczas obozu zerowego będziecie mieli przede wszystkim okazję zintegrować się ze sobą i poznać starszych studentów. Oprócz tego, na wyjeździe organizujemy wam rozmaite szkolenia z tworzenia planu, stypendiów, wyboru tutora i wielu, wielu innych aspektów MISHowania. Podczas kilku dni obozu zdążycie zagrać w grę terenową, pośpiewać na karaoke, wyjść na plażę, wziąć udział w ognisku i doszkolić się z Organizacji Studiów.


Kadra

Nad waszym bezpieczeństwem oraz koordynacją wyjazdu czuwać będzie Kadra, składająca się z samorządowców i osób wyznaczonych przez RSS. Do nich zawsze możecie zwrócić się z problemem lub wątpliwościami. To oni będą także zajmować się organizacją szkoleń oraz gier.


Beskidy 2023

Łeba 2022