14 lipca 2020

Wyjazd krajowy i zagranicznyWyjazd krajowy

Standardowo wyjazd krajowy odbywa się na przełomie listopada i grudnia, choć zdarzały się już takie także na wiosnę. W przypadku wyjazdów krajowych również polecamy śledzić najnowsze wpisy na stronie samorządu oraz w grupie MISH 24. W 2022 roku w ramach wyjazdu krajowego pojechaliśmy do Lublina, a w 2023 do Krakowa. Wyjazdy są dofinansowywane z budżetu uczelni, dzięki czemu są dla uczestników bardzo atrakcyjne cenowo.

Wyjazd zagraniczny

Długotrwałą, coroczną tradycją jest wyjazd studentów i studentek MISH za granicę. Zazwyczaj trwa on od czwartku lub piątku do niedzieli. Ma charakter integracyjny, kulturalny oraz promocyjny. Podczas wyjazdu zwiedzamy miasto (czasem w formie zorganizowanych wycieczek) i jeszcze lepiej poznajemy innych MISHowców.

Z założenia ma być jak najbardziej budżetowy i dostępny dla wszystkich studentów. W odpowiednim czasie ogłaszany jest formularz zgłoszeniowy, cena cegiełki oraz konto, na które przelewa się pieniądze, aby móc uczestniczyć w wyjeździe. Żeby nie przegapić informacji o kolejnych wyjazdach, polecamy śledzić najnowsze wpisy na stronie samorządu na Facebooku oraz w grupie MISH 24.