14 lipca 2020

Wyjazd krajowy i zagranicznyWyjazd zagraniczny


Długotrwałą, coroczną tradycją jest wyjazd studentów i studentek MISH za granicę. Zazwyczaj trwa on od czwartku lub piątku do niedzieli. Ma charakter integracyjny, kulturalny oraz promocyjny. Podczas wyjazdu zwiedzamy miasto (czasem w formie zorganizowanych wycieczek) i jeszcze lepiej poznajemy innych MISHowców.

Z założenia ma być jak najbardziej budżetowy i dostępny dla wszystkich studentów. W odpowiednim czasie ogłaszany jest formularz zgłoszeniowy, cena cegiełki oraz konto, na które przelewa się pieniądze, aby móc uczestniczyć w wyjeździe. Żeby nie przegapić informacji o kolejnych wyjazdach, polecamy śledzić najnowsze wpisy na stronie samorządu na Facebooku oraz w grupie MISH 24.


Wyjazd krajowy


Wyjazd krajowy jest nieco młodszą tradycją od wyjazdu zagranicznego. Zasady jego odbywania się oraz zgłoszeń są identyczne do wyjazdu za granicę. Standardowo wyjazd krajowy odbywa się na przełomie listopada i grudnia, choć zdarzały się już takie także na wiosnę. W przypadku wyjazdów krajowych również poleca się śledzić najnowsze wpisy na stronie samorządu oraz w grupie MISH 24. W 2022 roku w ramach wyjazdu krajowego pojechaliśmy do Lublina.