Wyjazd zagraniczny

Długotrwałą, coroczną tradycją jest wyjazd studentów i studentek MISH za granicę. Zazwyczaj trwa on trzy i pół dnia: wyjazd w czwartek w nocy, powrót w niedzielę popołudniu. Ma charakter integracyjny, kulturalny oraz promocyjny. Na miejscu organizatorzy, czyli Sekcja Organizacji i Integracji, oferują nocleg oraz niezapomniane przeżycia. Uczestnicy mają czas wolny, czasami organizuje się przewodnika. Wyjazd zagraniczny zwykle odbywa się na wiosnę, w okolicach kwietnia.

Z założenia ma być jak najbardziej budżetowy i dostępny dla wszystkich studentów. W odpowiednim czasie ogłaszany jest formularz zgłoszeniowy, cena cegiełki oraz konto, na które przelewa się pieniądze, aby móc uczestniczyć w wyjeździe. Żeby nie przegapić informacji o kolejnych wyjazdach polecamy śledzić najnowsze wpisy na stronie samorządu na Fb.


Wyjazd krajowy

Wyjazd krajowy jest nieco młodszą tradycją od wyjazdu zagranicznego. Zasady jego odbywania się oraz zgłoszeń są identyczne do wyjazdu za granicę. Standardowo wyjazd krajowy odbywa się na przełomie listopada i grudnia, choć zdarzały się już takie także na wiosnę. W przypadku wyjazdów krajowych również poleca się śledzić najnowsze wpisy na stronie samorządu na Fb!


Opracowanie: Paweł Zalewski, dn.  28.03.2018 r.