Rozmowy z absolwentami Kolegium MISH

MISH to niewątpliwie wyzwanie dla każdego młodego człowieka. Jak co roku chętnych jest ponad 500, ale wyzwanie to może podjąć jedynie 100 wybranych, którzy pragną samodzielnie kreować swoją ścieżkę studiowania. Nie trzeba być geniuszem, trzeba chcieć się uczyć, ciężko pracować i nie poddawać się, gdy czasem coś nie wyjdzie – tak mówią obecni studenci Kolegium MISH, dla których studia to czas poszukiwań, kształtowania swojego charakteru i budowania przyszłej ścieżki kariery.

Wywiady: Dominika Kuna, studentka III roku prawa oraz filozofii w Kolegium MISH UW Opracowanie i redakcja: Joanna Nawrotkiewicz, studentka IV roku prawa i sinologii w Kolegium MISH UW