Napiszmy wspólnie postulaty dla UW!

Marzy Ci się uniwersytet, na którym Twój głos jest słuchany? Chciał_byś coś zmienić w funkcjonowaniu UW? Może nie czujesz się odpowiednio reprezentowany przez organy uniwersyteckie, a Twoje potrzeby są zaniedbywane? Przyjdź na spotkanie we wtorek 12 marca o 18:30 na Wydziale Socjologii (Karowa 18)!

♦️ Zbliżające się wybory rektorskie i wydarzenia związane z wyborami do Kolegium Elektorów sprawiają, że sprawy studenckie wymagają poważnego przedyskutowania w gronie samych osób studiujących. Dlatego wraz z Samorządem Studentów Kolegium MISH zapraszamy Was na otwartą dyskusję, która będzie kontynuacją spotkania „Jakiego uniwersytetu chcemy?”.

♦️ Dzieliliśmy się na nim swoimi doświadczeniami i poruszaliśmy wiele istotnych zagadnień, jak kwestia reprezentacji przez Samorząd Centralny, słaby przepływ informacji czy sytuacja materialna osób studiujących. Teraz przyszedł czas na zastanowienie się nad konkretnymi rozwiązaniami tych palących problemów!

♦️ Chcemy wspólnie napisać postulaty dla UW, które będą odpowiedzią na potrzeby społeczności studenckiej naszego uniwersytetu. Pomogą nam w tym notatki z poprzedniego spotkania oraz wyniki ankiety dotyczącej studenckiej reprezentacji, którą możecie wypełnić pod linkiem:
https://forms.gle/MKTq8cT5BCxw156RA

♦️ Na spotkaniu każda osoba będzie mogła zabrać głos, a pomysły, które razem wypracujemy, będą konkretnymi drogowskazami dla władz uczelni oraz samorządów. Zebrane rozwiązania i postulaty opublikujemy oraz wyślemy kandydatom na urząd rektora.Nie musiał_ś być na poprzednim spotkaniu ani mieć konkretnych pomysłów na zmiany, by przyjść. Każdy głos i perspektywa są ważne!

Wydarzenie odbędzie się:
📅 12 marca (wtorek) o 18:30
🏠 Wydział Socjologii UW See less

Spotkanie studenckie „Jakiego uniwersytetu chcemy?” (20.02.2024, Auditorium Maximum)

Dodaj komentarz