Na podstronach znajdziecie informacje dotyczące rekrutacji oraz stawiania pierwszych kroków na MISH-u. Zdajemy sobie sprawę, że jest tego dużo. Staramy się, żeby wszystko zostało przedstawione przystępnie i z sensem. Poniżej przedstawiamy najważniejsze strony i poradniki, do których musicie zajrzeć przed rekrutacją i po rekrutacji

Koniecznie zapoznajcie się z wymogami w systemie IRK, żebyście mogli zadeklarować zdawanie odpowiednich matur.

Zwróćcie uwagę na statystyki opublikowane w systemie ASIA. Dzięki temu będziecie wiedzieć, ile procent musicie uzyskać z matur, żeby przystąpić z powodzeniem do rekrutacji na MISH.

Napisaliśmy poradnik dotyczący rozmów kwalifikacyjnych, z którym koniecznie się zapoznajcie, jeżeli macie wątpliwości co do tego etapu rekrutacji.

Żeby opanować słownictwo, które pomoże Wam w studiowaniu, przeczytajcie poradnik pierwszaka. Przydatne informacje znajdziecie także w FAQ Mishowca. Pamiętajcie, że najwięcej informacji uzyskacie, jadąc z nami do Poronina na obóz zerowy!

Chcemy Wam pomóc także w przeprowadzce do Warszawy. Przeczytajcie nasze porady dotyczące życia w Warszawie. Przejrzyjcie również, jakiej pomocy może Wam udzielić Uniwersytet.

W razie innych pytań informacji chętnie udzielą Wam członkowie Rady, Rzecznik Praw Studenta, członkowie Komisji Stypendialnej oraz Sekretariat Kolegium.